ALPİN Enerji, Bilişim ve Elektronik San. Tic.Ltd.Şti. 2013 yılı Ocak ayında iki farklı sektöre hitap etmek amacıyla kurulmuştur. Bu sektörlerden birisi Enerji grubu diğeri ise Baskı Teknolojileri grubudur. Sektörde tecrübeli, genç ve dinamik kadromuzla teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde zamanında ve hızlı bir şekilde vermekteyiz. Firmamızı diğer firmalardan ayıran özelliği ise sektörde hızla değişen teknolojiyi takip eden, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir zihniyetle müşteri odaklı çalışmasıdır.

Enerji Sistemleri;

Güç Elektroniğinde tamamen yerli üretim olan Tunçmatik A.Ş.nin kendi üretimi olan Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ), Regülatör ve Redresörlerin Konya, Karaman, Aksaray illeri ve ilçelerinde  yetkili çözüm ortağı ve tek yetkili servis olarak çalışmaktayız.  Kesintisiz Güç Kaynakları, Ups, Voltaj Regülatörü, Redresör, Frekans Konvertörü, Kuru Akü ürünlerinde Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Tüm Türkiye ye hizmet  için buradayız! Ayrıca Kesintisiz Güç Kaynaklarının sarf malzemesi olan Kuru Tip Akülerin satışını yapmaktayız. Servis sürekliliğinin sağlanması amacıyla ise Bakım sözleşmesi yaparak hataları ve arızaları minimuma indirgemeyi hedeflemekteyiz. 

Baskı Teknolojileri;

Dijital Baskı Teknolojileri alanında Ricoh Fotokopi makineleri ve Riso Dijital Baskı makineleri ve Yazıcılarının Konya Karaman Aksaray Niğde Nevşehir illeri ve ilçelerinde Tam ve Tek Yetkili olarak hem satışını hemde teknik servisliğini yapmakta olup bu makinelere ait sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Fotokopi ve Baskı makinelerinin sarf malzemeleri olan Mürekkepler, Master'lar ve Tonerlerin satışını yapmaktayız. Servis sürekliliğinin sağlanması amacıyla ise Bakım sözleşmesi yaparak hataları ve arızaları minimuma indirgemeyi hedeflemekteyiz. Baskı makineleri ve Fotokopi Makineleri alanında Sayfa Başı (Kobas ve Kikobas) Anlaşma yaparak risklerinizi azaltmayı amaçlamaktayız. 

Aynı zamanda Baskı sektörünün devamı olan evrak imha makinelerinin de Alman teknolojisi olan HSM Evrak İmha ve işleme makinelerinin KONYA, KARAMAN,AKSARAY bölge bayisi olarak da hizmet etmeye devam etmekteyiz. İnsan hayatını kolaylaştıracak her türlü çözümlerle işimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.


MİSYONUMUZ

ALPİN Enerji, Bilişim ve Elektronik San. Tic.Ltd.Şti. olarak varoluş nedenimiz, müşterilerimizin Güç Elektroniği, Baskı Teknolojileri ve Doküman Tarama işlerini kaliteli, hızlı ve hesaplı bir şekilde yapmalarını sağlamak, bunun denetimi yapmak, doğru ürün ve teknik servis için insan kaynakları oluşturmak ve geliştirmek.

Ürün temininin bilinçli bir şekilde yapılabilmesi için müşteriyi doğru ürüne ve teknik servise yönlendirerek hata oranını en aza indirmek ve ekonomik açıdan tasarrufa sevk etmektir.

Alanında en tecrübeli eksperlerimiz sayesinde müşterilerimizin kopya analizi yapılarak kendisi için doğru ve ekonomik ürün tespiti yapılacaktır. Bu sayede rekabetçi bir piyasa oluşturulacak ve kaliteli bir hizmet vermesi sağlanacaktır.

Bu sistem kamu kurum ve kuruluşları, Özel şirketler, Millî eğitim sistemi ve paydaşlarına yöneliktir. Dolayısıyla teknolojinin kullanıldığı her kesim bu organizasyondan yararlanabilecektir.

VİZYONUMUZ

ALPİN Enerji, Bilişim ve Elektronik San. Tic.Ltd.Şti. Stratejileri;

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN,

Amacımız en kaliteli ve hızlı bir biçimde hizmet almasını sağlamak.

MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN,

Amacımız meslektaşlarımıza rekabetçi bir piyasa hazırlayarak hizmet kalitesini artırmak,

ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN,

Amacımız çalışanlarımızın her daim donanımlı ve eğitimli olmasını sağlamak aynı zamanda standartları yüksek, eğlenceli çalışma ortamları hazırlamak.


LOGOMUZ

Logoyu indirmek için tıklayın.

FİRMAMIZ

  • ALPİN Enerji, Bilişim ve Elektronik San. Tic.Ltd.Şti. 2013 yılı Ocak ayında iki farklı sektöre hitap etmek amacıyla kurulmuştur. Bu sektörlerden birisi Enerji grubu diğeri ise Büro makinaları grubudur. Enerji sektöründeki faaliyet alanlarımız Kesintisiz Güç Kaynakları, Regülatörler ve Redresörlerin satışıdır. Devamı

KAMPANYA HABERCİSİ

  • Kampanyalardan haberdar olmak için;

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

  • Kesintisiz Güç Kaynakları: TUNÇMATİK
  • Baskı Makinaları: RISO
  • Fotokopi Makinaları: RICOH
  • Evrak İmha Makinaları: HSM